Aşıyan Ev Yemekleri Hakkımızda

Bundan tam 14 yıl önce herşey ''bir hayal bu'' cümlesinin hayal olmadığını kanıtlayıp hayalin gerçeğe dönüşüceğine inanmamızla başladı. Evet biz de acaba bu bir hayalmi sorusuyla az mücadele etmedik ama bu mücadelelerden galip çıkmayı başardık ve bugün AŞİYAN 14. yılını kutluyor. Siz değerli dostlarımızın müşteri değil misafirimiz olduğu düşüncesi 14 yıldır bu mekanda varlığını sürdürüyor. Sizlere evinizin huzurunu ve rahatlığını yaşatmayı ilke edinmiş bu mekan Emekli icra müdürü Beşir Mahtav ve eşi Meral Mahtav tarafından sıradan ev yemekleri restoranlarının arasından sıyrılıp misafirlerine hak ettiği hizmeti sunmak gayesiyle büyük çabalar sarfedildikten sonra siz değerli dostlarımızın hizmetine açılmıştır. Van ve Siirt Yöresel ev yemeklerinin tamamı ev hanımları tarafından hazırlanan, tadına doyamayacağınız lezzetler,mutfağımızda hijyenik bir ortamda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Yöremizde en lezzetli yemeklerimizle en iyi hizmet anlayışında, her damağa hitap etmeyi hedefleyerek şahsımız ve ekibimız hizmetinizdeyiz. Farklılıklarımızla kendimizi sizler için sürekli daha iyi lezzetler sunmaya adadık. Bizim için müşterilerimiz her zaman önemlidir.
Düğün , Kokteyl , Nikah , Nişan, Toplantılarınızda ve Düzenlenen Günlerinizde hizmetinizdeyiz..

Misyonumuz; Müşterilerimizin en yöresel, hijyenik, lezzetli ve sağlıklı yemekleri en uygun fiyata tüketmelerini sağlamaktır..

Vizyonumuz; Müşterilerimizin damak lezzetinden ilham alarak, piyasaların el verdiği koşullar çerçevesinde, yaratıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Kalite Politikamız Aşiya Van ev yemekleri olarak biz; insan sağlığı ve çevrenin korunmasını sağlamayı, beslenme ilkelerine ve gıda ile ilgili mevzuata uyarak üretimimizin tüm aşamalarında hijyenik ve lezzetli yemekler üretmeyi ve teknoloji ayak uydurmayı bununda müşterilerimizin hizmetine sunmayı hedefliyoruz

Hijyen politikamız Aşiyan Van ev yemekleri olarak biz, halk sağlığının ve güvenliğinin önemini bilerek en sağlıklı ve lezzetli yemekleri sunmayı hedeflemekteyiz

İletişim Bilgilerimiz

Alo Paket

0 432 212 41 90 - 0 541 941 04 68

WhatsApp

0541 941 04 68

Adres :

Eski Emniyet Müdürlüğü Arkası
Almir Sitesi B Blok No:2 VAN